Sitelerinizde olmasını istediğiniz çeşitli işlevlere ait çözüm üretimi.
LIMONSS kurumsal ve bireysel olarak her türlü firmanın tasarım ihtiyaçlarını karşılamak için profesyonel tasarım kadrosu ile çözüm getirmektedir.

Basit bir web sitesinden dev bir portala kadar, ister tek bir işlev, isterseniz çok fonksiyonlu yüzlerce işlevi bünyesinde barındıran bir site için, modül seçenekleri ile özel yazılımlar içeren özel site tasarımlarına kadar düşlediğiniz her tasarım uygulamasında profesyonel yaklaşımla satış sonrası hizmet bizim için önemli.

LIMONSS Web tasarımın da çözümleri üretirken, firmanızın kurumsal yapısına uygun tasarımlarımızı beğenilerinize uygun olarak hazırlar. Bu aşamalarda firmanın yapısını inceleyerek, son web teknolojilerinin kullanır. (FLASH, HTML, DHTML, PHTML, PHP, CGI, PERL gibi…

Veritabanı yönetimi ve uygulamaları
Web Sayfası Tasarımı
banner ve reklam tasarımı
İçerik yönetimi ve tasarımı
3D sunum ve tasarımı
Site modülleri ve içerikleri(*)

ile hizmetlerini sürdümektedir…

*SİTE İÇİ MODÜL VE EKLENTİLERİ
Online Alışveriş Modülü
İstediğiniz kadar sınırsız kategoride, sınırsız ürün ile satışa sunmanıza olanak tanıyan bir modüldür. Ticaret sahanızı internete taşıyıp online satış yapabilirsiniz. Online satışa sunacağınız ürünlerde kategori ve adet sınırlaması olmadan dilediğiniz ürünü pazarlama imkanı sunan Online alışveriş modülü ile size sadece ürün ve fiyatlarınızı girmek kalmaktadır.

Ürün ve resim kataloğu :
Ürün ekleyip çıkarılabilen, ürünlerin istenilen bölümlerde sergilendiği resim kataloğu modülüdür.

Site içi arama motoru
Siteniz içerisinde bulunan tüm modül ve yazılarda ayrı ayrı arama yapabilen bir Modüldür.

Site içi Medya Yayın
İşyerinizin, ürünlerinizin tanıtımı için video çekimlerinizi dilediğiniz şekilde yayınlamanıza olanak veren medya yayın modülü tam bir tanıtım sağlar.

Banner ve Reklam Yönetim Modülü
Dilediğiniz sayıda reklam yayınlayabilir, istatistiklerini tutabilir ve bunları güncelleyebilirsiniz.

Pop-up Windows Modülü
Sitenizden belli bir ürünü veya haberi küçük bir pencerede popup olarak açtırabilir ve dilediğiniz sıklıkta güncelleyebilirsiniz.

Web İstatistik Ölçer
Sitenizin ziyaretçilerinin istatiki bilgilerini tutar. Hangi bağlantıyı kullandıklarını, Hangi Explorer’ ı kullandıklarını sitenize en çok hangi günlerde yoğun olarak girildiğinin bilgilerini veren bu modül sitenizi takip etme olanağı sağlar.

Numaratör
Sitenizi ziyaret edenleri nasıl sayarım diye düşünmenize gerek kalmaz.

Mail List
Site üyelerinin ve isteyen ziyaretçilerinin maillerini toplamanıza onları zaman zaman bilgilendirmenize olanak veren mail toplama aracıdır.

Görüntülü ve Görüntüsüz Chat Modülü
İsterseniz görüntülü isterseniz görüntüsüz sohbet olanağı sağlayan bir modüldür.

Konuk Defteri (Guest Book)
Ziyaretçilerin site hakkında görüş ve düşüncelerini ve beğenilerini belirtmelerine izin veren modüldür.

Özel Mesajlar
Site ziyaretçilerinizin veya üyelerinizin siteniz üzerinden birbirleriyle mesajlaşmasını sağlar.

Fon Müziği
Sitenizin açılımında dilediğiniz müzik parcasını fonda ziyaretçilerinize dinletebilirsiniz.

Anket
Siteniz veya ürünleriniz hakkında anketler düzenleyip ziyaretçilerinizi sürekli üyeniz haline gelmelerini sağlayıp araştırmada bulunabilirsiniz.

Haberler Modülü
Dilediğiniz ürün veya belirlediğiniz konuları, haber olarak yayınlayabilirsiniz. Böylece bir haber arşivi oluşturup yeni ürünleriniz hakkında müşterilerinize duyuruda bulunabilirsiniz. Bu modül içerisinde yazdırılabilir sayfa olarak çıkış, sadece habere ait anket ekleme, habere ait yorumda bulunabilme gibi özellikler bulunmaktadır.

Kayan Haberler Modülü
Sitenizdeki veya ürünlerinizdeki yenilikleri duyurabileceğiniz kayan haberleri dilediğiniz kadar ekleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Kurumsal yada kişisel online forum
Dilediğiniz sayıda ve kategoride forum konuları açarak ürünleriniz ya da belirlediğiniz konular hakkında tartışma konuları yaratabilir ve internette müşteri talep platformu oluşturup ziyaretçilerinizden bilgi toplayabilirsiniz.

Borsa
Günlük olarak döviz kurlarını ve borsada işlem gören şirketleri sitenizde yayınlamanız için geliştirilmiş olan modül, kendi verilerini kendi güncellemekte ve sitenizde döviz kurlarını ve borsa işlemlerini yayınlamanıza olanak sağlayarak ziyaretçi trafiğinizin artmasında büyük rol oynar..

Döviz kurları
Merkez bankası güncel döviz kurları sitenizi sürekli kullanılır halde tutulmasına yardımcı olur.

Hava durumu
Tüm dünya üzerinde belli merkezi noktalarda hava durumu, Site için günlük ziyeret edilmesi gereken bir yer olarak belirlenmesine yardımcı olur ziyaretci potansiyelinin artmasına yardımcı olur

Deprem tahminleri
Türkiye genelinde Deprem tahminleri ve arşivi.

Özel Mesajlar:

Müzayede
Sitenizde dilediğiniz ürün veya malzeme için müzayede açarak şatışa sunabilirsiniz

Seri ilanlar
Gerekli konularda açılacak seri ilanlar bölümü site ziyaretçilerinin ilanlarını bırakacakları ve sürekli ziyaret edecekleri bu modül siteyi daha aktif tutacak bir yapıdadır.

Oylama
Herhangi bir konuda oylama açarak kamu araştırması yapabilir, O konuda gelen oylama sonuçlarına göre hareket etme olanağı sağlar.

Referandum

Popülerite
Sitenize koyacağınız popülerite sitenizin web üzerinde ne kadar popüler olduğunu sizin araştırma yapmanıza gerek kalmadan sürekli ölçecektir.

Meta Tag
Sitenize yerleştirilecek anahtar kelimeler sayesinde sitenizin arama motorlarında daha çabuk ve ön sıralarda görünmesini, rakip firmalar arasında size öncelik sağlar.

Takvim Modülü
Ziyaretçilerinize veya üyelerinize açık takvim modülüdür. Bu modül sayesinde istediğiniz etkinlik veya aktiviteyi sitenizde tarihlere ayırıp duyurabilir veya sadece üyelerinize özel mesaj olarak bildirip haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.

Linkler Modülü
Yararlı bulduğunuz linkleri eklemenize ve ziyaretçilerinizin eklenmesine izin veren bir link arşivi oluşturmanızı sağlayan modüldür.

Bloklar Yönetimi
Dilediğiniz içerik ve sayıda sağ ve sol blokta yayınlamak üzere blok oluşturabilir ve kullanıcı erişim düzeylerini yönetebilirsiniz.

Modül Yönetimi
Modülleri kullanıcı erişim düzeylerine göre yönetebilirsiniz.

Kullanıcılar ve Yöneticiler
Erişim ve editör düzeylerini belirleyebileceğiniz sınırsız kullanıcı ve editör tanıtabilmenize ve yönetebilmenize olanak tanır.

Bayilik Modülü
Bayilerinizin erişebileceği özel sayfalar açabilir ve böylece potansiyel müşteri portföyüne sahip olabilirsiniz.

Üyelik Modülü
Üye erişebileceği özel sayfalar açabilir ve böylece potansiyel müşteri portföyüne sahip olabilirsiniz. Üyeleri yönetebilir bilgilerine ulaşabilir kısıtlama getirilebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Ürünleriniz veya seçtiğiniz konulardaki merak edilen konular hakkında bir bilgi deposu oluşturabilirsiniz.

İletişim :
Ziyaretçi ve üyelerin web üzerinden başka bir program kullanmaksızın dilek, şikayet,istek veya önerilerini göndermelerini sağlayan modüldür.

Database Optimize:
Bilgi deponuzu optimize edip hızlandıran bir sistem aracıdır.

Database Backup :
Veri tabanı yedeklemeye yarayan bir yedekleme ünitesidir.

Site İstatistikleri :
Sitenize kimlerin hangi saat ve tarih aralıklarında hangi bölümleri ve nereden geldiklerinin detaylı istatistiklerini tutan bir raporlama aracıdır. Bu araçla ziyaretçilerinizin veya üyelerinizin hangi ülkelerden hangi bağlantı ile ve hangi sayfalara girdiklerini gözlemleyebilirsiniz.

Downloads:
Gerekli bulduğunuz programları ziyaretçilerimize download ettirmenize olanak sağlayan bir modüldür.

Talepler :
Ziyaretçi arz ve taleplerinin bulunduğu ve topladığı mal taleplerini kullanılma hazırlanmış vaziyette sunan bir modüldür.

Günlük:
Üye olan ziyaretçilerin sitenize daha sıklıkla uğraması için düşünülmüş siteniz içerisinde kendi günlüğünü tutmasını sağlayan modüldür.

Güncel haberler:
Haber sitelerinden otomatik olarak haber başlıklarını çeker ve getirir ziyaretçi trafiğini arttırmak için veya günün önemli güncel haberlerini sitenizden yayınlamak için kullanabilirsiniz.

Link arşivi:
Sınırsız kategori ve alt kategori altında gerekli linkleri dinamik olarak yönetilmesine olanak sağlayan link arşivi modülüdür.

Yardım:
Sitenizde sizden yardım isteyen ziyaretçi veya üyelerinize açılan konular hakkında yardım edebilir ve bu bilgileri saklayıp daha sonra aynı konu hakkında yardım isteyenlerin bu bilgi bankasından yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Yorumlar:
Site ziyaretcilerinin yoruma açılan yerlerde yorum yapmalarına olanak veren bir modüldür. Ziyaretçi potansiyelini arttırdığı gibi belirleyeceğiniz konu üzerinde bilgi birikimi sağlar.

Webposta:
Ziyaretçilerin, üyelerin E-maillerini okuyabilecekleri , mail gönderebilecekleri (webmail-pop3 mail) modül sitenize sürekli potansiyel kazandırır.

En iyiler:
Sitenizde bulunan bölümleri,linkleri sayfaları ve diğer aktivitelerin otomatik olarak istatistiklerini tutarak en iyi 10 sıralaması yapar ve listeler böylece hem ziyaretçileriniz hem siz en çok hangi bölümlerin revaşta olduğunu görüp o bölümlere ağırlık verebilirsiniz.

İnsan kaynakları Yönetim Yazılımı:
İş ve işçi bulma kurumu şeklinde çalışan bu bölüm iş ve işçi ilanlarının bıraktıkları kendilerine gelen iş ve eleman taleplerini görebilecekleri bünyesinde geniş potansiyel bulunduran bir modüldür. İsteğe bağlı olarak Adres, Tel gibi bilgileri sadece üyelerine veya size açar. Üye kaydı ile birikim sağlayan iş ve işci bulma modülüdür.

Takvim Modülü
Sitenize ilave edilecek Takvim modülü ile kullanıcıların randevularını siteniz ürzerinden tutarak sitenizi sürekli ziyaret edilir halde akıllarda kalmasını sağlar potansiyelini arttırır.

Tavsiye Et :
Sitenize gelen ziyaretçilerin başka ziyaretçilere o bölümü tavsiye etmesini sağlayan bölümdür bu sayede site ziyaretçileri ve üyeleri artarak sitenin hitini yükseltirler.

Özel dosya Paylaşım Alanı:
Sadece belirlenen kullanıcıların dosya transferini web üzerinden sağlamak veya ortak dosya deposu oluşturmak amaçlı hazırlanacak, maksimum güvenlikli dosya paylaşım alanı.