Kurumsal Çözümler, Web Hizmetleri

İsim Tescili Domain

Sorgulamak istediğiniz alan adını yazıp, kontrol et butonuna tıklayınız.

[wpdomainchecker]

Domain Tescili ve Transferi

isim tescili hizmetimizden yararlanıp firmanızın alan adını kayıt ederek web de yerinizi alabilirsiniz. Ücretlerimiz ve hizmet kalitemiz ile binlerce müşterimize hizmet vermeye devam ediyoruz. domain tescili kampanyalarımızı ve indirim kupon kodlarımızı buradan takip edebilirsiniz.

İsim Tescili Nedir ?

firmanıza ait sizin belirleyeceğiniz kişilerin internette web sitenizin adını yazarak ulaşabilecekleri adres ismidir. Örneğin: herhangi bir web tarayıcısında (Internet Explorer, FireFox, Opera, Safari gibi…) domain-kayit.net yazdığınızda alan adınızın bulunduğu ip ye yönlenir. Alan adlarını satın aldığınızda her sene yenileme ücretini ödemeniz gerekir eğer yenileme ücretini ödemezseniz kaydettiğiniz alan adını başka biri kaydedebilir… Domainler kendi özelliklerine göre en fazla 10 senelik tescil edilebilirler. com, net, org, tv, cc, info, biz, name, eu, cn, com.cn, org.cn, net.cn, co.uk, org.uk gibi alan adları olduğu gibi ülkemize özel com.tr, org.tr, name.tr, biz.tr gibi alan adı uzantılarıda bulunmaktadır.

Alan Adı Fiyatları Ne Kadardır?

isim tescili fiyatlarımızı aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca güncel fiyatlarımızı buradan takip edebilirsiniz. domain-kayit.net den tescil edeceğiniz her domain anında aktif olur ve ücretsiz hizmetlerimiz ile birlikte sizlerin hizmetinine sunulur. Alan adınızın uygun durumda olup olmadığını sorgulamak için yukarıdaki sorgulama alanından domain sorgulaması yapabilirsiniz.

Benzer İçerikler