Hakkımızda

Limonss Bilişim Teknolojileri, 1994 yılından yayın çalışmalarına başlamış ve 1998 yılından itibaren yayına girmiş bir b2b-b2c ticaret portalıdır. 1994 den bu yana bu yana 1 milyon web sitesi adresi, 350 binden fazla kullanıcısı ile Türkiye’nin firma rehberi, hosting, isim tescili, web tasarımı hizmetleri ve ücretsiz ve müşteri memnuniyeti odaklı servisleri ile ilk sıralarda yer almaktadır.

Küçük ve Büyük ölçekli tüm firmaların internet, yazılım, donanım, b21- bc2, e-bülten ve e-ticaret ve diğer önem derecesi arz eden ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı hizmet vermeye başlayan ve her geçen gün Limonss Bilişim Teknolojileri bünyesine katılan müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamış ve başarıya ulaşarak Türkiye’nin en çok tercih edilen firma rehberi, ticaret portalı olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Internetin firmalar için önemli bir yer teşkil ettiği ve firma tanıtımlarının, satışların ve tanıtımların büyük kısmının bu internet alanında yapıldığı günümüzde firmaların webde en iyi şekilde yer alarak rakiplerinin önünde yer alması misyonunu benimseyerek, tüm teknolojik altyapıları kullanarak her zaman biradım önde yer almayı tercih etmiştir. Profesyonel tasarım kadrosu ile her türlü tasarım, grafik çalışmalarımızda firmaların özel beğeninize yönelik çözümlerin üretilmesi ve şirketinizin tanıtımının en etkili şekilde yapılabilmesi içinsize özel hizmetleri yürütmektedir.

Teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek doğru olanı bulup, firmaların hizmetine sunan Limonss Bilişim Teknolojileri geniş vizyonu ile firmalara katma değer sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Limonss Bilişim Teknolojileri
www.limonss.com