LIMONSS Hosting Server ve Web sitelerinde kendinizi daha güvenli hissedersiniz çünkü sizin GİZLİ bilgilerinize kimse ulaşamaz.

LIMONSS üyesi olan her kişi yada kuruluşun, her zaman rahat hareket edebilmesi için, sizlere güvenli bir ortam sunmayı ilke  edindik. B güvenli ortamda, kişisel bilgilerinizi istediğiniz ölçüde başkalarının ulaşımına açıp kapayabilirsiniz. meslekrehberi.com üyelerinin, sahip oldukları gizlilik haklarınız şunlardır:

1 “ ÜYE İŞYERİ veya YETKİLİ KİŞİ, LIMONSS’ a ilettiği kurumsal bilgilerin; ilişki kurma ve müşteri destek hizmetlerinde kullanılmasını kabul eder.

2 “ ÜYE İŞYERİ veya YETKİLİ KİŞİ; telif hakkı kendisine ait olan tüm konu materyallerinin yayınlanma iznini LIMONSS’ a verir.

3 “ ÜYE İŞYERİ veya YETKİLİ KİŞİ; LIMONSS’ a  kayıt etmiş olduğu veya vermiş olduğu bilgilerin doğruluğunu kabul eder.

Buna Göre

1. E-posta adresiniz hiçbir şekilde kişi ve kuruluşlara verilmeyecek ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

2. Üye kayıt işlemi sırasında, rumuz kullanabilirsiniz. Ancak rehber kayıdı esnasında size ulaşılabilmesi ve rehberin sağlıklı olması açısından gerçek isimler ve gerçek rakkamlar ile e-posta adresinizin doğru ve gerçek olması gerekmektedir.

3. Üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız olmadan diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, LIMONSS tarafından müşteri profili oluşturmak amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.

4. Sisteme girdiğiniz bilgilerinize sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin (siz izin vermediğiniz taktirde ) sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

5. Dilediğiniz an üyelik iptali için info@limonss.com adresine veya 0216 449 55 57 numaralı fax’a başvurabilirsiniz. Üyelik iptali ile birlikte, kayıtlı olan tüm bilgileriniz 24 saat içerisinde silinecektir.

Gizlilik İlkeleri, sizin bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır.

Her türlü öneri, eleştiri, deneyim ve bilgileriniz için e-posta adresimiz: info@limonss.com